...***دختر آسمون***... آموزش پرواز با پاراگلایدر در خوزستان برای بانوان نیز فراهم شد tag:http://skydaughter.mihanblog.com 2020-02-25T13:02:33+01:00 mihanblog.com ریاست انجمن ورزشهای هوایی عوض شد...!!! 2011-11-01T21:16:19+01:00 2011-11-01T21:16:19+01:00 tag:http://skydaughter.mihanblog.com/post/3 ساناز حمیدی به نقل از وبلاگ باشگاه آسمان مینودشت: http://paraglider.mihanblog.com با سلام به تمامی اعضاء گرامی و  خوانندگان محترم سایت بالاخره پس از سالها ریاست و مدیریت آقای بیژن پارسا بر انجمن ورزشهای هوایی که بیش از 15 سال به طول انجامید، پس از تشکیل فدراسیون جدید انجمنهای ورزشی و در راستای متحول شدن این انجمن و بنای فدراسیون ورزشهای هوایی در ایران که مستلزم تغییرات در بدنه این انجمن بود، امشب مطلع شدیم جناب آقای سردار احمد سلیم آبادی از فعالان و دلسوزان با تجربهء ورزشهای هوای به نقل از وبلاگ باشگاه آسمان مینودشت:

http://paraglider.mihanblog.com

با سلام به تمامی اعضاء گرامی و  خوانندگان محترم سایت

بالاخره پس از سالها ریاست و مدیریت آقای بیژن پارسا بر انجمن ورزشهای هوایی که بیش از 15 سال به طول انجامید، پس از تشکیل فدراسیون جدید انجمنهای ورزشی و در راستای متحول شدن این انجمن و بنای فدراسیون ورزشهای هوایی در ایران که مستلزم تغییرات در بدنه این انجمن بود، امشب مطلع شدیم جناب آقای سردار احمد سلیم آبادی از فعالان و دلسوزان با تجربهء ورزشهای هوایی به ریاست این انجمن انتخاب گردید و از تلاشهای جناب پارسا تقدیر گردید.

تصویر سردار احمد سلیم آبادی، ریاست جدید انجمن ورزشهای هوایی ایران

لذا محموعه هوانوردی آسمان مینودشت نیز، ضمن تشکر از زحمات بسیار دلسوزانه جناب پارسا، انتخاب شایسته و بجای جناب سلیم آبادی بعنوان ریاست انجمن ورزشهای هوایی را به ایشان و جامعه خلبانان پاراگلایدر ایران تبریک عرض می نماید.

امید است با یاری خداوند و توان مدیریتی و اجرایی و فنی که از جناب سلیم آبادی به یاد داریم، شاهد تغییرات شگرف در این انجمن و فعالیتهای آن در سراسر ایران باشیم و بزودی شاهد موفقیتهای بسیار برای خلبانان عزیزمان در سطح بین المللی باشیم و نام ایران اسلامی را بر بلندای افتخارات جهانی و بین المللی ببینیم.

حمد قره جانلو

]]>
تولد وبلاگی جدید در جامعه پروازی پاراگلایدر ایران 2011-10-29T22:47:30+01:00 2011-10-29T22:47:30+01:00 tag:http://skydaughter.mihanblog.com/post/1 ساناز حمیدی سلام به همه دوستان با اجازه همه دوستان و پیشکسوتان عزیز، منم وبلاگ جدیدمو به همگی معرفی میکنم و امیدوارم بتونم قدمی در راه رشد فرهنگ ورزشهای هوایی و پاراگلایدر بردارم. با تقدیم احترام سلام به همه دوستان

پرواز در پهنه آسمون...

با اجازه همه دوستان و پیشکسوتان عزیز، منم وبلاگ جدیدمو به همگی معرفی میکنم و امیدوارم بتونم قدمی در راه رشد فرهنگ ورزشهای هوایی و پاراگلایدر بردارم.

با تقدیم احترام

]]>